Piedāvājam braucienus pa Daugavas upi un Rīgas kanālu

shipcruise

 

Braucienu ar lielajiem upes kuģiem pa Daugavu.

  • Brauciens ar lielo Daugavas kuģi – tas ir brīnišķīgs piedzīvojums – vērot abus Daugavas krastus- gan krāšņo dabu, aizbraucot līdz pat Zaķu salai un Lucavsalai, gan iespaidīgo Rīgas panorāmu un arhitektūru: Prezidenta pili, Vecrīgas baznīcas torņus, Bibliotēkas ēku. Brauciens ļauj paraudzīties uz Rīgu no cita skatupunkta un, iespējams, atklāt ko jaunu un neparastu. 
  • Varat pasūtīt jebkādu pasākumu uz kuģa: ballīti uzņēmuma darbiniekiem, draugu ballīti, dzimšanas dienas svinības, ballītes ģimenēm ar bērniem, vecpuišu, vecmeitu ballītes. Romantisks ceļojums jaunajam pārim kāzu dienā – būs neaizmirstams piedzīvojums!
  • Lielie kuģi var uzņem līdz 150 pasažieru, līdz ar to var plānot vairāku grupu braucienus vienlaicīgi. Tas Būs izdevīgi, jo kuģa īres cena nemainīsies!
  • Ļoti izdevīgi – izmantot grupu ēdināšanas pakalpojumus! Tādējādi jūs apvienosiet lietderīgo ar patīkamo.

  

Īss Rīgas kanāla kuģīšu maršruta apraksts

Brauciens pa Rīgas kanālu patiešām ir neparasts piedzīvojums. Daba, ūdens, ūdensputni un pilsēta visapkārt- viss sadzīvo neparastā harmonijā. Skats uz Rīgas arhitektūras pērlēm: Brīvības pieminekli un Operas namu, Latvijas Universitāti un leģendāro Stacijas pulksteni. Tikai šādā braucienā ir iespēja ieraudzīt to, ko citi nerāda. Satraucošākā ekskursijas norises vieta ir Rīgas Centrāltirgus rajons- kur kuģītis izlīkumo zem tirdzniecības centra, nokļūstot vienā no Rīgas viseksotiskākajām vietām- pie autoostas un tirgus. 

 

Rakstiet mums: shipcruise@inbox.lv

 
© McPro 2018 | dizains Bumbierkoks